Товариство з обмеженою відповідальністю «Медичний центр «М.Т.К.», в особі Генерального директора Деркача Дмитра Івановича, який діє на підставі Статуту (іменоване далі – «Підприємство»), підставі ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України, публічно пропонує необмеженому колу осіб можливість отримання платних медичних послуг та послуг банку пуповинної крові, на умовах визначених цим Договором, для чого публікує умови і правила надання таких послуг, які викладені у цьому Договорі та є публічним договором приєднання.
Відповідно до вимог статті 641 Цивільного кодексу України, даний Договір, розміщений в мережі Інтернет за посиланням: https://www.reocell.com та є публічною офертою.
Приєднання Клієнта до цього договору здійснюється або шляхом підписання у простій письмовій формі заяви про приєднання, або у електронному вигляді, після ідентифікації Клієнта на відповідному сайті.
1.1. Біологічний матеріал – тканини, клітини, біологічні рідини, секрети і продукти життєдіяльності, фізіологічні виділення, мазки, зіскоби, змиви, біопсійний матеріал, що отримані від Клієнта.
1.2. Банк пуповинної крові, інших тканин і клітин людини – структурний підрозділ Підприємства, який отримав відповідну ліцензію та самостійно, або за допомогою третіх осіб, проводить діяльність банку пуповинної крові.
1.3. Біотехнологічна лабораторія – структурний підрозділ, що здійснює переробку (процесінг) біологічного матеріалу, маркування (кодування) та у разі необхідності проводить тестування (перевірки) продуктів та/або препаратів пуповинної крові, інших тканин і клітин людини.
1.4. Клітини – окремі/дискретні клітини, або клітинні культури in vitro, не поєднані між собою у будь-яку тканину (за винятком репродуктивних клітин).
1.5. Продукт та/або препарат пуповинної крові, інших тканин і клітин людини (Клітинний продукт) – продукт та/або препарат, що складається із необроблених або різною мірою перероблених (маніпульованих) клітин/тканин та допоміжних речовин чи із необроблених або маніпульованих клітин/тканин та допоміжних речовин у поєднанні з фармакологічними субстанціями та/або виробами медичного призначення. Тканини і клітини, що використовуються як аутологічні трансплантати в межах однієї хірургічної процедури та не піддаються консервуванню і зберіганню, не є продуктами та/або препаратами пуповинної крові, інших тканин і клітин людини. До клітинних продуктів можуть належати препарати мезенхімальних стовбурових клітин та фібробластів, лізати клітин, PRP, екзосоми тощо.
1.6. Депозит – заморожений (кріоконсервований) біологічний матеріал Клієнта, після проведення комплексу робіт та послуг з тестування, переробки, підготовки до замороження та заморожування (кріоконсервації), який зберігається у кріобанку Підприємства та належать Клієнту.
1.7. Створення депозиту – комплекс робіт та послуг з відбору біологічного матеріалу Клієнта, його тестування, переробки, підготовки до замороження та заморожування (кріоконсервації). Депозит вважається створеним з моменту заморожування (кріоконсервації) біологічного матеріалу.
1.8. Переробка (процесінг) – виготовлення продуктів та/або препаратів пуповинної крові, інших тканин і клітин людини.
1.9. Тканини – система клітин та міжклітинної речовини, які подібні за походженням, будовою і пристосовані для виконання однієї або кількох спільних функцій.
1.10. Клієнт – за цим Договором клієнтом може бути будь-яка повнолітня дієздатна фізична особа, яка склала заяву про приєднання до цього Договору без будь-яких застережень.
1.11. Зміст інших понять і термінів визначається законодавством України та спеціальними словниками понять і термінів Всесвітньої організації охорони здоров’я.
2.1. Підприємство зобов’язується на умовах цього договору надати Клієнту медичні послуги та/або послуги (виконати роботи) банку пуповинної крові (надалі разом – Послуги), а Клієнт зобов’язується оплатити Послуги в порядку та терміни визначені даним Договором.
2.2. Місце надання Послуг: м. Київ, вул. Миколи Амосова, 10.
2.3. Приєднуючись до цього Договору, Клієнт дає свою згоду на проведення попередніх діагностичних процедур, визначених регламентами Підприємства та іншими стандартами, що є необхідні для якісного надання Послуг.
2.4. Конкретні види Послуг, які Підприємство повинно буде надати Клієнту, будуть визначатися працівниками Підприємства після медичного огляду Пацієнта, з урахуванням даних діагностичних обстежень, скарг Клієнта, анамнезу, загального стану здоров’я Клієнта, медичних показань до обстеження та лікування, з урахуванням матеріально-технічних можливостей Підприємства.
2.5. З урахуванням скарг, анамнезу, загального стану здоров’я Клієнта, медичних показань до лікування, Підприємство має право вимагати від Клієнта пройти діагностичні обстеження, здати аналізи, отримати консультації певних фахівців тощо. З цією метою Клієнт може бути скерований до третіх осіб, вартість послуг яких він оплачує самостійно.
Результати діагностичних обстежень, аналізів, консультацій є підставою для обґрунтування переліку запропонованих Послуг.
2.6. Після проведення обстеження Клієнта та отримання результатів діагностики, Підприємство пропонує Клієнту можливі варіанти Послуг або відмовляється від надання будь-яких Послуг. Клієнт має право або обрати один з запропонованих варіантів, або відмовитися від усіх запропонованих варіантів.
2.7. У випадку згоди Клієнта на запропонований Підприємством можливий варіант Послуг, Сторони складають Специфікацію послуг. Найменування, вид та обсяг Послуг, які Підприємство буде зобов’язано надали Клієнту визначається в Специфікації послуг, яка складається після виконання умов визначених у п.п.2.4-2.6 цього Договору та стає невід’ємною частиною даного Договору.
2.8. Перед початком будь-яких запланованих медичних втручань, Клієнт має підписувати інформовану добровільну згоду за формою, що затверджена МОЗ України та/або Підприємством.
2.9. У випадку відмови від запропонованих Послуг, Клієнт має скласти аргументовану письмову відмову.
2.10. Клієнт має право відмовитися від запропонованих Послуг, сплативши тільки вартість фактично наданих Послуг, включаючи обстеження, лабораторні та інструментальні дослідження, тощо.
2.11. У випадку, коли в ході надання Послуг, попередньо узгоджених з Клієнтом, виявиться, що Клієнту необхідно надання інших або додаткових видів Послуг, або надання Послуг в іншому обсязі, або необхідне застосування інших матеріалів та / або препаратів, і узгодити такі зміни неможливо без заподіяння шкоди життю або здоров’ю Клієнту (наприклад: Клієнт знаходиться у невідкладному стані), Клієнт надає Підприємству право самостійно зробити необхідні зміни та зобов’язується сплатити такі попередньо не погоджені Послуги за цінами, згідно чинного, на момент надання цих Послуг, прайс-листа Підприємства.
2.12. Підприємство має право залучати до виконання цього Договору третіх осіб, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед Клієнтом за порушення договору.
2.13. Сторони усвідомлюють, що існують обставини, які незалежно від добросовісності сторін впливають на кінцевий результат Послуг зі створення депозиту, переробки (процесінгу) в тому числі, але не виключно: особливості біоматеріалу (наприклад, вік Клієнта, надто малий об’єм біоматеріалу тощо) або супутні захворювання (в тому числі зміни в каріотипі, цукровий діабет, аутоімунні захворювання тощо), які можуть завадити культивуванню (вирощуванню) клітин та досягненню інших результатів, що будуть визначені у Специфікації послуг.
2.14. На випадок, якщо Підприємство не зможе досягти запланованого результату Послуг з підстав, викладених у п.2.13 цього Договору, сторони спільно вирішують чи існує обґрунтована ймовірність досягти потрібного результату після взяття у Клієнта повторного зразку біоматеріалу чи заміни зразків одного виду біоматеріалу іншим, чи взагалі слід відмовитись від запланованих Послуг.
3.1. Попередні діагностичні процедури (обстеження, дослідження тощо) є платними та їх вартість визначається згідно з чинним прайс-листом Підприємства.
3.2. Вартість Послуг, що надаються за цим Договором, приблизно визначається відповідно до обсягу замовлених Послуг, вказаних у Специфікації, за цінами визначеними згідно з чинним прайс-листом Підприємства.
3.3. Остаточна вартість Послуг буде визначатися на момент початку надання конкретної Послуги на підставі прайс-листа Підприємства, чинного в той момент, з урахуванням випадків, передбачених п.п.2.11 цього Договору.
3.4. Підприємство має право в односторонньому порядку змінювати вартість Послуг шляхом затвердження змін до прайс-листа Підприємства або його нової редакції. Ці зміни (нова редакція) застосовуються виключно до тих Послуг, які ще не були оплачені Клієнтом на момент їх запровадження.
3.5. Загальна сума цього Договору складається із сумарної вартості всього обсягу попередніх діагностичних процедур та наданих Послуг.
3.6. Оплата попередніх діагностичних процедур та Послуг здійснюється Клієнтом до початку надання відповідної попередньої діагностичної процедури чи Послуги одним із нижченаведених способів за вибором Клієнта:
3.6.1. Шляхом здійснення Клієнтом оплати у готівковій формі в касу Підприємства.
3.6.2. Шляхом здійснення Клієнтом платежу за допомогою платіжної картки із використанням платіжного пристрою Підприємства.
3.6.3. Шляхом дистанційної оплати, за допомогою інтернет-телекомунікаційного зв’язку у персональному кабінеті Клієнта у відповідному підрозділі.
3.7. Якщо у процесі надання Послуг виникає потреба в їх коригуванні у бік збільшення чи зменшення обсягів, чи зміни методів надання Послуг (проведення додаткових тестів на сумісність, додаткового етапу технологічного процесу, проведення трансфузії тощо), то відповідному коригуванню піддається і остаточна вартість Послуг за Договором. Такі зміни Підприємство має узгодити з Клієнтом, окрім випадків, зазначених у п.2.11 цього Договору.
3.8. У випадках дострокового припинення надання Послуг Клієнту з підстав, передбачених п.п. 4.1.2, 4.1.3 цього Договору, сплачені Клієнтом кошти не повертаються.
3.9. У разі односторонньої відмови Клієнта від ще ненаданих Послуг (частини Послуг) йому повертається внесена за них передоплата (частина передоплати, яка дорівнює вартості ще ненаданої частини Послуг).
3.10. У разі вимоги Клієнта достроково повернути депозит, повернення коштів за передплачене кріозберігання депозиту здійснюється з розрахунку зберігання за один повний рік , при цьому, грошові кошти за роки, в яких відбувалось зберігання та рік в якому відбувається розірвання Договору, поверненню не підлягають.
3.11. У разі неявки Клієнта для надання Послуги в час зазначений Підприємством, Клієнту не повертаються кошти, сплачені за такі Послуги.
При цьому, Підприємство зобов’язано (у випадку фактичної можливості та з урахуванням технологічного процесу) повторно повідомити Клієнта про необхідність прибуття для надання відповідної Послуги із зазначенням нової дати та часу. У випадку повторного не прибуття Клієнта для надання відповідної Послуги, або у випадку відсутності можливості повторно надати Послугу, Підприємство має право розірвати в односторонньому порядку даний Договір.
3.12. У випадку розірвання договору в односторонньому порядку за ініціативи Клієнта або Підприємства, вартість вже наданих Послуг, що була сплачена Підприємству, поверненню не підлягає. Якщо ж Послуги були надані, але не сплачені, Клієнт зобов’язаний сплатити їх у повному обсязі.
4.1. Підприємство має право:
4.1.1. Відмовити Клієнтові в наданні Послуг у випадках: виявлення у Клієнта під час обстеження чи дослідження (забору біологічного матеріалу тощо) патології, яка не дає змоги Підприємству в надані належної Послуги.
4.1.2. Відмовити у надані Послуги Клієнту у випадку порушення правил внутрішнього розпорядку.
4.1.3. Припинити надання Послуг Клієнту, який не виконує медичні приписи й вказівки Підприємства.
4.1.4. В особливих випадках, передбачених чинним законодавством України, обмежувати надання Клієнтові медичної інформації.
4.1.5. Перенести надання Послуг (частини Послуг), з зазначенням іншої дати і часу надання таких Послуг, попередивши, за можливості, про це Клієнта. Такі попередження можуть направлятися засобами телекомунікаційного зв’язку за реквізитами, зазначеними Клієнтом в кінці даного Договору.
4.1.6. Пропонувати Клієнту внести зміни в узгоджені Послуги, в разі виникнення такої необхідності за медичними показаннями чи з інших об’єктивних підстав.
4.1.7. Відмовитися від цього Договору і припинити надання Послуг, якщо за медичними показаннями чи іншими об’єктивними чинниками не можна продовжувати надання Послуг, попередньо узгоджених з Клієнтом, а Клієнт відмовляється узгодити рекомендовані зміни.
4.1.8. Відмовитися від цього Договору і припинити надання Послуг, якщо Клієнт не підписує інформовану добровільну згоду на медичне втручання.
4.1.9. При виникненні ситуацій, в яких Клієнту необхідна невідкладна (ургентна) допомога, і неможливості отримати з об’єктивних причин згоду Клієнта, або його законного представника, самостійно визначити обсяг досліджень, медичних втручань та лікарських засобів, необхідних для надання невідкладної (ургентної) допомоги.
4.1.10. При виникненні заборгованості Клієнта Підприємство має право призупинити надання Послуг до моменту повного погашення боргу, що не звільняє Клієнта від обов’язку сплатити борг та від відповідальності за несвоєчасну оплату Послуг. При цьому, Підприємство не несе відповідальності за будь-які ускладнення, що виникли у Клієнта, чи втрату біологічного матеріалу, чи виникнення будь-яких інших шкідливих наслідків, через призупинення надання узгоджених Послуг у наслідок виникнення заборгованості.
4.1.11. Відмовити Клієнту в наданні Послуг у випадках:
4.1.11.1. виявлення у Клієнта під час обстеження (дослідження) патології, лікування якої вимагає скерування Клієнта до іншого закладу охорони здоров’я;
4.1.11.2. якщо Клієнт відмовився від запропонованих змін до узгоджених методів надання Послуг і ця відмова може призвести до шкоди для здоров’я Клієнта;
4.1.11.3. повідомлення Клієнтом недостовірних даних про стан свого здоров’я;
4.1.11.4. повідомлення Клієнтом недостовірних даних про ліки, які Клієнт приймає.
4.1.12. У випадку, якщо у наслідок переробки (процесінгу), у тому числі культивуванню (вирощуванню) біологічного матеріалу Клієнта кількість отриманого клітинного продукту перевищить кількість, визначену у Специфікації, таке перевищення є власністю Підприємства з правом розпорядитись ним на власний розсуд, у тому числі:
4.1.12.1. використати для лікування інших пацієнтів;
4.1.12.2. використати для проведення наукових експериментів та досліджень;
4.1.12.3. продати іншим особам для проведення лікування, або здійснення наукових експериментів чи досліджень.
4.2. Клієнт має право:
4.2.1. Отримати у доступній формі повну та достовірну інформацію про: вартість Послуг, умови їх надання Підприємством, мету запропонованих медперсоналом Підприємством (чи запрошеними спеціалістами) обстежень та досліджень, прогноз можливого результату після надання Послуг, зокрема наявність ризиків для життя та здоров’я, можливі ускладнення, що можуть виникнути у випадку не надання Послуг. У передбачених чинним законодавством України особливих випадках така інформація може бути обмежена Підприємством.
4.2.2. Сплачувати за Послуги частинами, за умови письмового узгодження з Підприємством даної обставини. В даному випадку Сторони підписують додаткову угоду до даного Договору, або зазначають про дану обставину в Специфікації Послуг.
4.2.3. Відмовитися від послуг (робіт) банку пуповинної крові тільки до початку їх надання (виконання). Якщо Клієнт заявляє про відмову від послуг (робіт) банку пуповинної крові після початку їх надання (виконання), Клієнт має сплатити повну вартість таких послуг (робіт).
4.2.4. Клієнт має право звернутися до Підприємства з письмовою вимогою про отримання чи дострокове отримання депозиту, його частини, для подальшого використання в інших закладах охорони здоров’я.
У випадку наявності заборгованості Клієнта, незважаючи на його вимогу про отримання депозиту, Підприємство має право на застосування умов п.п.5.10, 5.11 цього Договору.
4.3. Підприємство зобов’язане:
4.3.1. У разі виникнення необхідності запропоновувати Клієнту внести зміни в узгоджені Послуги, за винятком випадку, передбаченого п.2.11 цього Договору.
4.3.2. Надати в повному обсязі узгоджені Послуги, з дотриманням норм чинного законодавства України та внутрішніх регламентів Підприємства, в порядку та строки визначені даним Договором та внутрішніми регламентами Підприємства.
4.3.3. До початку надання Послуг погоджувати строки надання таких Послуг з Клієнтом, якщо інше не випливає із суті запланованих Послуг чи внутрішніх регламентів Підприємства.
4.3.4. У випадку надання поетапних Послуг, погоджувати із Клієнтом час, призначений для проведення відповідних етапів, якщо інше не випливає із суті запланованих Послуг чи внутрішніх регламентів Підприємства.
4.3.5. До початку надання певного етапу Послуг, а також після закінчення такого етапу, надати Клієнтові в письмовій формі для неухильного їхнього дотримання медичні (лікарські) призначення й рекомендації.
4.3.6. Забезпечити надання Клієнтові всіх Послуг, передбачених цим Договором і додатками до нього, за винятком випадків передбачених цим Договором.
4.3.7. Не розголошувати лікарську таємницю, за винятком випадків передбачених законодавством.
4.3.8. Надавати Клієнтові медичну інформацію у межах і порядку, визначених чинним законодавством України.
4.4. Клієнт зобов’язаний:
4.4.1. оплачувати Послуги Підприємства в повному обсязі, в порядку і в терміни, передбачені цим Договором у відповідності до цін, визначених прайс-листом Підприємства.
4.4.2. Здійснювати заплановані візити в призначений час, виконувати всі вимоги і рекомендації працівників Підприємства.
4.4.3. Дотримуватися Правил внутрішнього розпорядку Підприємства з якими Клієнт ознайомлений на момент підписання до цього договору (розміщені на стенді в Куточку споживача та на сайті Підприємства: https://www.reocell.com.
4.4.4. У разі виникнення після надання Послуг яких-небудь ускладнень, які не потребують екстреної (невідкладної) медичної допомоги – негайно звернутися до Підприємства, не звертаючись за допомогою в інші лікувальні установи або до інших лікарів.
4.4.5. Повідомляти достовірну інформацію при зборі анамнезу та під час надання Послуг, зокрема, негайно інформувати Підприємство про всі побічні ефекти та ускладнення, що виникають під час та після надання Послуг.
4.4.6. У разі необхідності, провести додаткове обстеження або отримати консультацію фахівця, який відсутній у Підприємства, чи пройти додаткові дослідження у третіх осіб, він зобов’язаний пройти це обстеження, отримати консультацію чи пройти дослідження в строки, установлені Підприємством, сплачуючи ці обстеження, консультації, дослідження відповідно до прейскурантів відповідних лікувально-профілактичних закладів власним коштом. В цьому випадку місце проходження додаткового обстеження, дослідження або одержання відповідної консультації фахівця має бути узгоджене з Підприємством.
5.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність, згідно з чинним законодавством України та умовами цього Договору.
5.2. Підприємство несе відповідальність перед Клієнтом за невиконання чи неналежне виконання службових обов’язків медичним персоналом Підприємства, недотримання вимог, що висуваються до методів надання Послуг, дозволених на території України у відповідності до чинного законодавства України.
5.3. Підприємство не несе відповідальності за шкоду, заподіяну здоров’ю Клієнта в результаті:
5.3.1. неявки чи несвоєчасної явки Клієнта на заплановані візити чи контрольні медичні огляди;
5.3.2. призупиненні надання Послуг з підстав, визначених цим Договором;
5.3.3. дострокове розірвання Договору з ініціативи Клієнта або Підприємства;
5.3.4. приховування Клієнтом інформації про стан свого здоров’я або повідомлення Клієнтом недостовірних відомостей про стан свого здоров’я;
5.3.5. недотримання Клієнтом приписів та рекомендацій Підприємства;
5.3.6. інших порушень Клієнтом встановленого Підприємством режиму;
5.3.7. неможливості надати Послуги у зв’язку з забороною, введеною під час карантину, або інших обмежувальних заходів;
5.3.8. відмови від надання Послуг, у випадках визначених цим Договором та/або законодавством;
5.3.9. відмови Пацієнта підписати добровільну інформовану згоду;
5.3.10. в інших випадках, передбачених цим договором або законодавством.
5.4. Сторони не несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору у разі виникнення особливих обставин з об’єктивних причин (форс-мажорних обставин), які Сторони не могли передбачити і що перешкоджають Сторонам виконати свої обов’язки за цим Договором.
5.5. До форс-мажорних обставин Сторони відносять: стихійні лиха (бурі, циклони, повені, землетруси та інші природні та кліматичні явища); війну і воєнні дії, заколот, блокаду, масові заворушення, страйки, безпорядки та інші протиправні дії; технологічні фактори (відсутність електроенергії, пошкодження апаратури, аварії, пожежі тощо); дії, бездіяльність або акти державних органів, виконавчих органів влади та місцевого самоврядування, спрямовані на припинення або призупинення виконання дій за цим Договором, що перешкоджають нормальній діяльності Сторін, в тому числі зміни в нормативній та законодавчій базі, яка регулює правовідносини Сторін цього Договору.
5.6. Сторона, яка не може виконувати свої договірні відносини внаслідок обставин, зазначених у п. 5.5. Договору, повинна без зволікання повідомити про це іншу сторону письмово будь-якими засобами, але не пізніше як за 10 календарних днів з дати їх виникнення, а також належним чином цей факт підтвердити. В цьому повідомленні має бути зазначений строк виконання обов’язків за Договором.
5.7. Якщо форс-мажорні обставини тривають понад шість місяців, кожна зі Сторін вправі розірвати Договір. При цьому жодна із Сторін не має права жадати від іншої сторони відшкодування можливих збитків.
5.8. За порушення строків оплати за цим Договором, Клієнт сплачує Підприємству пеню у розмірі 0,1% від суми заборгованості за кожен день прострочення.
5.9. Підприємство не несе відповідальності перед Клієнтом за якість, у випадку вилучення біологічного матеріалу та/або результатів переробки (процесінгу), після передачі Клієнту таких матеріалів для використання останнім поза межами Підприємства.
5.10. Приєднуючись до цього Договору, Клієнт узгоджує, що на підставі ч.2 ст.546 ЦК України, встановлюється договірний вид забезпечення виконання зобов’язання Клієнта з оплати вартості послуг зі зберігання депозиту, а саме у випадку заборгованості Клієнта по оплаті зберігання депозиту, Підприємство має право в односторонньому порядку розірвати даний Договір та набути права власності на депозит Клієнта з правом розпорядитись депозитом Клієнта на власний розсуд, зокрема:
5.10.1. використати депозит для лікування інших пацієнтів;
5.10.2. використати депозит для проведення наукових експериментів та досліджень;
5.10.3. продати депозит іншим особам для проведення лікування, або здійснення наукових експериментів чи досліджень.
5.11. В продовження умов п.5.10 цього Договору, Клієнт узгоджує, що перехід права власності на депозит погашає заборгованість Клієнта перед Підприємством зі зберігання депозиту, включаючи будь-які штрафні санкції та покриває будь-які можливі збитки. У випадку, якщо Підприємство отримає від розпорядження депозитом дохід, який буде більшим, ніж заборгованість Клієнта перед Підприємством зі зберігання депозиту, включно з будь-якими штрафними санкціями та будь-якими можливими збитками, уся сума різниці залишається у власності Підприємства та не підлягає поверненню Клієнту. У випадку, якщо Підприємство отримає від розпорядження депозитом дохід, який буде меншим ніж заборгованість Клієнта перед Підприємством зі зберігання депозиту, включно з будь-якими штрафними санкціями та будь-якими можливими збитками, Підприємство не має права додаткової вимоги до Клієнта.
5.12. Підприємство не несе відповідальність перед Клієнтом у випадку неможливості надати Послуги належної якості, зокрема, отримати клітинний продукт у кількості, що визначена у Специфікації, з підстав, викладених у п.п.2.13, 2.14 цього договору, або з інших об’єктивних причин, що не залежать від Підприємства.
6.1. Цей Договір вступає в силу з моменту опублікування його на офіційному сайті Підприємства: https://www.reocell.com.
6.2. Строк дії цього Договору – необмежений.
6.3. Внесення змін і доповнень до цього Договору здійснюється Підприємством в односторонньому порядку.
6.4. Зміни до цього Договору набувають чинності з дня їх опублікування на офіційному сайті Підприємства: https://www.reocell.com.
6.5. Зміни до цього Договору застосовуються лише до Послуг, які надаються після набрання чинності відповідними змінами.
6.6. Дія цього Договору може бути припинена Підприємством в односторонньому порядку у будь-який час.
6.7. Цей договір вважається припиненим з дня опублікування відповідного рішення Підприємства на його офіційному сайті: https://www.reocell.com.
6.8. З дня опублікування відповідного рішення Підприємства про припинення цього Договору, цей Договір продовжує дію виключно для тих Клієнтів, які на день опублікування такого рішення приєднались до Договору, та яким ще надаються узгоджені Послуги.
6.9. Підставами для одностороннього розірвання договору за вимогою Підприємства є настання обставин визначених в п.п.4.1.1., 4.1.2, 4.1.3, 4.1.7, 4.1.8, 4.1.11 даного Договору, а також в інших випадках, визначених умовами цього Договору та законодавством.
7.1. У разі виявлення недоліків в наданій Послузі, Клієнт має право пред’явити претензії безпосередньо під час прийому такої Послуги, а в разі об’єктивної неможливості виявити недоліки в момент приймання – протягом семи календарних днів, з моменту фактичного надання конкретної послуги.
7.2. У разі виявлення в наданій послузі істотних недоліків, Клієнт має право пред’явити претензії протягом чотирнадцяти календарних днів, з моменту фактичного надання конкретної Послуги.
7.3. Під істотними недоліками розуміються такі недоліки, які роблять неможливим або неприпустимим результат Послуги, після виправлення проявляються знову, але при цьому повністю залежать від дій працівників Підприємства, а не від індивідуальних особливостей організму Клієнта або від розвитку захворювання (виникнення нових захворювань) або від об’єктивних недоліків узгодженого з Клієнтом методів діагностики, профілактики чи лікування, чи від недоліків методу надання Послуги, чи від стану розвитку наукових знань та технологій.
7.4. Ризики неможливості досягнення запланованих результатів Послуг, включно з ризиками ускладнень, про які Клієнт був попереджений до початку надання Послуги і які настали з незалежних від Підприємства причин, не є підставою для пред’явлення та/чи задоволення претензій.
7.5. Підприємство не несе відповідальності за недоліки, що виникли в наслідок невиконання Клієнтом умов цього Договору, рекомендацій лікаря, об’єктивним розвитком захворювання, появою у Клієнта нових захворювань, індивідуальними особливостями організму Клієнта тощо.
7.6. Всі суперечки, що виникають при виконанні даного договору, вирішуються шляхом переговорів між Сторонами.
7.7. У випадку наявності претензій до якості наданих Послуг, Клієнт має заявити претензію до Підприємства у письмовому вигляді у строки, що визначені цим договором. Усні претензії не розглядаються.
7.8. Письмова претензія Клієнта розглядається протягом тридцяти календарних днів. У випадку призначення експертизи, строк розгляду претензії продовжується на строк проведення експертизи.
7.9. У разі, коли під час розгляду претензій Клієнта стане необхідно визначити причини виникнення недоліків (істотних недоліків) наданих Послуг, Підприємство має право організувати проведення відповідної експертизи. Експертиза проводиться за рахунок Підприємства. Якщо у висновках експертизи буде доведено, що недоліки виникли без вини Підприємства або осіб, за дії яких Підприємство відповідає, вимоги Клієнта не підлягають задоволенню, а Клієнт стає зобов’язаним відшкодувати Підприємству усі витрати на проведення експертизи.
7.10. Клієнт не має права ухилятись від участі у проведені організованої Підприємством експертизи, у тому числі, Клієнт зобов’язаний надавати усі медичні та інші документи, які є в нього, та, на вимогу Підприємства чи експерта, пройти огляд та/або діагностичні обстеження, здати аналізи, надати для дослідження будь-які біологічні зразки та матеріали тощо.
7.11. Якщо Клієнт ухилиться від участі в експертизі, вважається, що його претензії є цілком безпідставними та задоволенню не підлягають. Клієнт, який ухилився від участі в експертизі, зобов’язаний відшкодувати Підприємству усі витрати, які були понесені на організацію проведення експертизи.
7.12. Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.
8.1. Отримання, обробка, зберігання інформації про Клієнта здійснюється Підприємством відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
8.2. Приєнанням цього Договору Клієнт надає свою згоду на зберігання, обробку та використання його персональних даних, наданих уповноваженій особі Підприємства, з метою надання Послуг, створення медичної документації та з інших питань, пов’язаних з виконанням цього Договору.
8.3. Підприємство не має права розголошувати третім особам інформацію про Клієнта, яка стала відома Підприємству у зв’язку із виконанням цього Договору, крім випадків, передбачених законодавством України, та іншими договорами, зокрема, добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров’я).
8.4. Клієнт в 5-денний термін з дня зміни будь-яких з персональних даних, включаючи фактичну адресу місцезнаходження/проживання, номерів телефонів, адреси електронної пошти, зобов’язані в письмовій формі повідомити Підприємство про нові дані. В разі ненадання або несвоєчасного надання такої інформації, будь-які повідомлення, що направлені за раніше повідомленими даними, вважаються зробленими належними чином і звільняють Підприємство від будь-якої відповідальності за наслідки, що пов’язані з несвоєчасним отриманням Клієнтом відповідного повідомлення.
8.5. Приєднуючись до цього Договору, Клієнт надає свою згоду на отримування від Підприємства повідомлень за допомогою засобів інтернет-телекомунікаційного зв’язку, щодо діяльності Підприємства та/або інформації, яка виникає із даного договору.
8.6. Приєднуючись до цього Договору, Клієнт підтверджує що повідомлений Підприємством про існування ризику того, що, з огляду на індивідуальні особливості біологічного матеріалу, існує можливість не отримання з такого матеріалу достатньої кількості дози клітин для застосування Клієнтом та/або третіми особами. Розуміючи, що вказаний ризик не залежить від Підприємства, Клієнт приймає такий ризик на себе та розуміє, що настання цього ризику не є свідченням неякісно наданих Послуг та/чи підставою для повернення грошей, або сплати будь-яких інших видів компенсації.
8.7. Приєднуючись до цього Договору, Клієнт підтверджує, що повідомлений Підприємством, що, з метою підвищення рівня суспільної безпеки під час надання Послуг, Підприємством здійснюється відеоспостереження, а саме фіксація за допомогою технічних засобів усіх подій, що відбуваються у приміщеннях Підприємства.
8.8. Інформація, отримана під час відеоспостереження, є конфіденційною інформацією, що охороняється законом, та доступ до якої є обмеженим.
8.9. Приєднуючись до цього договору, Клієнт надає свою згоду на здійснення відеоспостереження.
8.10. Приєднуючись до цього договору, Клієнт надає свою згоду на ведення відеопротоколу медичного втручання, у випадках передбачених правилами Підприємства для надання відповідних Послуг.
8.11. Відповідно до ст.307 Цивільного кодексу України, Клієнт надає свою безоплатну згоду на його фото- відео- зйомку. Отримані фото-відео-матеріали з зображенням Клієнта можуть бути безоплатно використані, в разі необхідності, для встановлення якості наданих Послуг, доведення неналежної поведінки Клієнта та в інших випадках, у разі виникнення суперечок між сторонами.
Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!