Гарантією якості та безпеки продуктів ReoCell є інноваційна біотехнологічна лабораторія, яка оснащена новітнім обладнанням і відповідає сучасним світовим технологіям, що дозволяє:
Процесинг – це сукупність технологічних процедур, які застосовуються для обробки клітин від моменту надходження в лабораторію до отримання готового клітинного продукту для терапевтичного або наукового використання. Нижче наведено основні категорії обладнання, яке використовується в лабораторії ReoCell для здійснення процесингу:
Таке комплексне оснащення лабораторії дозволяє забезпечувати безпеку працівників та високу якість роботи з клітинними матеріалами.
Включає обладнання для ефективного про ведення ізоляції, культивування та контролю умов росту клітин.
Оснащений установкою тангенціальної фільтрації та ультрацентрифугою, а також обладнанням для підрахунку та якісної характеристики вироблених екстрацелюлярних везикул.
Оснащений біореактором на основі порожнистих волокон, який дозволяє накопичувати екстрацелюлярні везикули у значних кількостях.
Лабораторія проточної цитометрії призначена для аналізу фізичних та хімічних властивостей клітин або частинок у потоці рідини за допомогою спеціального приладу – проточного цитометра . Цей метод використовується для детального дослідження клітинних популяцій та їх характеристик, таких як розмір, структура, кількість ДНК, рівень експресії білків та інші біомаркери.
Аналіз клітин за їх фізичними (розмір, гранулярність) та хімічними (флуоресцентними мітками) властивостями.
Ідентифікація та кількісний аналіз різних клітинних маркерів.
Лабораторія біохімічних досліджень займається вивченням хімічних процесів, що відбуваються в умовах культивування клітин у лабораторних умовах, а також аналізом біомолекул та їх взаємодій. Отримані результати допомагають розуміти особливості механізмів функціонування клітин, що культивуються.
Лабораторія біохімічних досліджень необхідна для вирішення цілого ряду завдань, пов’язаних із дослідженням метаболічних процесів, розробкою ліків та вивченням фундаментальних аспектів біохімії клітин та екстрацелюлярних мікровезикул.
Аналіз вмісту різних речовин, таких як глюкоза, ферменти, білки, ліпіди та гормони, у біологічних рідинах і середовищах для культивування клітин дозволяє виявити порушення у функціонуванні або наявність захворювань.
Вивчення метаболічних процесів, таких як обмін вуглеводів, жирів, білків та нуклеїнових кислот дозволяє глибше розуміти як клітини та організм отримують енергію та перетворюють її для підтримки життєвих функцій та виконання специфічних завдань.
Це важливо для розробки методів лікування метаболічних захворювань, таких як ожиріння, метаболічний синдром та спадкові порушення обміну речовин.
Вивчення взаємодії лікарських речовин із клітинами, білками, ферментами та їхній метаболізм в організмі, є невід’ємною частиною процесу створення та випробування нових препаратів.
Це допомагає оцінити як ефективність і безпечність препаратів, так і їхню фармакокінетику: від поглинання до виведення з організму.
Вивчення ферментів, що каталізують біохімічні реакції в клітині, допомагає зрозуміти, як різні біологічні процеси регулюються та які порушення можуть призвести до захворювань.
Вивчення структури та функції білків дозволяє розробляти нові методи лікування, такі як таргетні препарати та ферментативна терапія.
Для розуміння спадкових захворювань, розробки методів генетичної терапії та створення діагностичних тестів у біохімічній лабораторії послуговуються методами молекулярної біології, що включають вивчення нуклеїнових кислот (ДНК та РНК), експресію генів та синтез білків.
Лабораторія біохімічних досліджень вивчає рівень гормонів в середовищая в яких культивуються клітини та їхній вплив на різні умови культивування.
Вимірювання концентрації речовин у розчинах шляхом аналізу поглинання світла на певних довжинах хвиль.
Розділення та аналіз компонентів складних сумішей.
Розподіл білків, нуклеїнових кислот та інших макромолекул за їх розміром та зарядом.
Швидкий і точний аналіз великої кількості зразків на вміст різних речовин (ферменти, електроліти, глюкоза та ін.).
Лабораторія ПЛР-діагностики спеціалізується на виявленні та аналізі генетичного матеріалу (ДНК або РНК) у біологічних зразках за допомогою методу полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Цей метод є одним із найточніших та найчутливіших для діагностики різноманітних захворювань, включаючи інфекційні, генетичні патології та онкологічні процеси – він дозволяє виявляти навіть незначні кількості вірусів або бактерій, що робить його незамінним для точної діагностики та раннього виявлення захворювань.
Метод допомагає виявляти патогени (вірусів, бактерій, грибків, паразитів) у біологічних зразках рідин.
Вірусні гепатити B і C, а також ВІЛ часто діагностуються за допомогою ПЛР, що дозволяє не тільки виявити вірус, але і визначити його кількість (вірусне навантаження).
У мікробіології ПЛР дозволяє не тільки ідентифікувати вид збудника інфекції, а й визначити його штами та резистентність до антибіотиків.
Забезпечення циклічної зміни температури необхідної при ампліфікації (множення) генетичного матеріалу; можуть бути оснащені функцією “Real-Time” для кількісної ПЛР.
Запобігання перехресному забрудненню.
Ампліфікація та вимірювання кількості ДНК чи РНК у реальному часі.
Автоматизація процесу виділення ДНК або РНК із зразків, що прискорює та спрощує підготовку проб для аналізу.
Оцінка якості та концентрації виділених нуклеїнових кислот перед ампліфікацією.
Метод електронної мікроскопії дозволяє отримувати високодеталізовані зображення об’єктів, використовуючи пучок електронів, що значно перевищує можливості звичайних світлових мікроскопів.
Лабораторія електронної мікроскопії призначена для дослідження структур матеріалів та біологічних об’єктів на нанометровому рівні, насамперед мова йде про дослідження екстрацеллюлярних мікровезикул.
Дослідження клітин, тканин, вірусів, бактерій та органел на нанометровому рівні дозволяє глибше розуміти функції та виявляти можливі патологічні зміни. Наприклад, можна розглядати структуру клітинних мембран, мітохондрій, рибосом та інших важливих клітинних компонентів.
Вивчення та характеристика нанорозмірних об’єктів та позаклітинних везикул дозволяє ідентифікувати наявність дефектних структури, що допомагає досягнути вищої якості продукту.
Дослідження взаємодій між біологічними тканинами та різними матеріалами дає краще розуміння біосумісності, що допомагає в розробці медичних пристроїв, імплантів, інших носіїв.
Підготовка надтонких зрізів біологічних або матеріальних зразків.
Вивчення внутрішньої структури об’єктів. ПЕМ пропускає пучок електронів через тонкий зріз зразка, створюючи зображення його внутрішньої структури з роздільною здатністю до атомного рівня.
Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!